wtorek, 7 maja 2013

Kosmetyki Dla Aktywnych!Sporowiec to człowiek jak każdy, skóra ma taką samą, więc dlaczego miałby używać innych kosmetyków? Oczywiście nie musi używać, ale w sytuacji kiedy może coś na tym skorzystać, to dlaczego nie.

Na piękno skóry wpływ ma kilka czynników. Przede wszystkim należy ją oczyszczać za pomocą peelingów, toników, kremów, maseczek itp. Nie wszyscy mają pojęcie o tym jak troszczyć się o swoją skórę, jaki sposób jest najlepszy. Jeżeli chodzi o zdrowie, nie każdy wie, w jaki sposób o nie dbać. Czynnikiem wpływającym na zdrowie jest sport. Dzięki niemu można ukształtować swoją sylwetkę, wzmocnić mięśnie, mieć dobrą kondycję. Podobnie rezultaty pomagają osiągnąć kosmetyki. Wpływają na kondycję skóry twarzy oraz na całe ciało. Z własnego doświadczenia wiem, że używając odpowiednich kosmetyków, uprawiając sport, odżywiając się zdrowo, można wyglądać nie tylko pięknie ale przede wszystkim czuć się znakomicie.

Na rynku kosmetycznym zauważyłam  znaczny „wysyp” kosmetyków dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Większość tych produktów zawiera w swojej nazwie słowo „sport”. Dominującą częścią tego rynku są antyperspiranty. Coraz więcej pojawia się żeli pod prysznic oraz szamponów. Odnośnie tego zagadnienia poniżej przedstawiam Wam kilka propozycji- „sportowe kosmetyki”.  

Rexona Men Sport Defence- antyperspirant
Linia tych dezodorantów zapewnia długotrwałą ochronę przed poceniem się podczas intensywnej aktywności fizycznej, przeciwdziała nieprzyjemnym zapachom. Jest to dezodorant wydajny, zapewnia komfort przez cały dzień. nowoczesna formuła zapobiega poceniu się w upalne i stresujące dni.
Cena: ok 10 zł/ za 150 ml
Garnier Active Dry "Upał, Stres, Sport", dla kobiet
Dezodorant ten został wzbogacony o Mineralite, minerał pochodzenia aktywnego. specjalna formuła antyperspirantu ochroni przed potem nawet w ekstremalnych warunkach. Zapach oparty na bazie mandarynki, konwalii oraz drzewa cedrowego.Ochrona (do) 48 godzin, poczucie suchości, skóra oddycha. Bez alkoholu.
Cena: ok 12 zł/ 150ml

Avon Pro Sport, dla mężczyzn
Woda toaletowa i równocześnie woda po goleniu. Produkt przeznaczony dla młodych i aktywnych mężczyzn. Zapach zaliczany do kategorii ziołowo-cytrusowej.
Cena: w katalogu 7/2013 - 19,99/ za 100 mlNivea Sport, dla mężczyzn
Regenerujący żel pod prysznic do ciała i włosów. Zawiera minerał, dobrze się pieni, relaksuje zmęczoną skórę. Zapewnia świeżość i energię po wzmożonym wysiłku fizycznym. Zapach oparty na bazie cytrusów. Z tej lini dostępne są równiż pianki do golenia.
Cena: ok. 10 zł/ 250 ml; ok.16zł/ 500mlFa sport Double Power
Żel pod prysznic do ciała i włosów. Intensywny i świeży zapach przeznaczony dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia. Nawilża ciało, skóra miękka w dotyku. Według mnie słabo się pieni i jest wodnisty, powinien mieć konsystencję bardziej kremową. Z tej lini również są dostępne antyperspiranty.
Cena: ok. 6 zł/ 250mlHead&Shoulders Sports fresh
Szampon oparty na technologi Pro Clean, która  oczyszcza włosy, eliminuje łupież oraz zapewnia świeżość. Włosy są miękkie, ładnie pachą. Szampon pozostawia uczucie chłodzenia i orzeźwienia.
Cena: ok. 16 zł/ 400 ml


Tego typu kosmetyków na rynku jest mnóstwo. Jak to się mówi, do koloru do wyboru. A Wy używacie produktów dla prowadzących aktywny tryb życia??? Może znacie inne propozycje warte polecenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga i każdy zostawiony komentarz. Proszę, nie bądź anonimem, podpisuj się! Jeśli nie masz konta Google, możesz napisać komentarz jako "Anonimowy". Podpisz się jednak w treści wiadomości. Zapraszam ponownie będzie mi bardzo miło.